Požadovaný text nenalezen. Aktuality - Poliklinika Dolní Břežany

OTEVŘENÍ SJEZDU/NÁJEZDU NA PRAŽSKÝ OKRUH

V souvislosti s úplnou uzavírkou Břežanského údolí bude v období od 1. 5. 2022 do 6. 12. 2022 otevřen sjezd/nájezd na Pražský okruh mezi Písnicí a Dolními Břežany.
Jedná se o sjezd ve směru od Zbraslavi a nájezd ve směru na Zbraslav.

UZAVÍRKA Břežanského údolí od 7.3.2022

UZAVÍRKA BŘEŽANSKÉHO ÚDOLÍ
Od 7.3.2022 bude z důvodu opravy uzavřeno Břežanské údolí.
Jedná se o 1.etapu při které bude opravena komunikace, opěrné stěny a propustek v horní části Břežanského údolí.
Přepokládaná délka uzavírky je 7 měsíců.
Objízdné trasy jsou vedeny přes Ohrobec – Zvoli- Vrané nad Vltavou.
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje aktuálně projednává s Ředitelstvím silnic a dálnic možnost otevření nájezdu na okruh, po dobu uzavírky.
Investorem akce je Středočeský kraj.

DĚTSKÉ - Nová ordinace MUDr. Kateřina Zárubová od 3.1.2022

Nová Ambulance  - Praktický lékař pro děti a mládež od 3.1.2022

Ordinuje: MUDr. Kateřina Zárubová

Ordinace je umístěna v přízemí polikliniky.

Elektronické objednání a konzultace:

www.pediatriebrezany.cz

ordinace(zavináč)pediatriebrezany.cz

PRAKTICKÝ LÉKAŘ - posilující dávka proti Covid19

Posilující dávka proti Covid19 v ordinaci praktického lékaře

- pouze pro naše registrované klienty

Máte-li zájem, objednejte se k očkování na emailu brezanyzavináčaambulance.cz Jako posilující dávku podáváme mRNA vakciny Pfizer a Moderna, minimálně 5 měsíců po ukončeném očkování dvoudávkovou vakcinou nebo 2 měsíce po očkování Janssen/Johnson. Vědecké publikace doporučují po očkování Pfizerem vakcinu Moderna, po jiných očkováních je vhodnější Pfizer. Očkujeme pouze u nás registrované pacienty.

Na poliklinice v Dolních Břežanech v ordinaci praktického lékaře probíhá očkování posilovací (tzv.“třetí“) dávkou vakciny proti Covid19. Máte-li zájem a pokud uplynulo alespoň 6 měsíců od ukončeného očkování, napište si o termín na brezanyzavináčaambulance.cz  Pro posilovací dávku jsou schválené mRNA vakciny PfizerBiontech a Moderna.
Nadále očkujeme proti chřipce vakcinami Influvac Tetra a VaxiGrip Tetra, osoby nad 65 let mají očkování zdarma. Očkovat proti chřipce je možné současně s jakoukoli jinou vakcínou. Vakcínu proti chřipce je možné aplikovat v jeden den, do odlišných míst. Doporučujeme ale odstup 14 dnů od vakcíny proti onemocnění covid-19. Očkování se ale neprovádí u osob, které jsou v karanténě nebo izolaci pro onemocnění Covid19.

ORTOPEDIE - MUDr. Mazura Matěj

OD 2.11.2021 nastupuje další lékař na ORTOPEDII -  MUDr. Mazura Matěj.

Ordinace ÚT 15.30 - 18.30 hod.

Pro objednání a bližší informace kontaktujte naší recepci.

Vážení klienti,

rádi bychom Vám sdělili, že s Vašimi osobními údaji nakládáme podle nařízení Evropského parlamentu a Rady ( EU ) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES ( obecné nařízení o ochraně osobních údajů) .

Děkujeme.

v odpoledních hodinách preferujeme volání na mobilní telefon