Požadovaný text nenalezen. Aktuality - Poliklinika Dolní Břežany

Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-18

NORMÁLNÍ provoz, vstup pouze s ROUŠKOU

Vážení klienti,

pro objednané pacienty v dobrém zdravotním stavu jsou dveře otevřené, pokud nebude vládou učiněno nějaké jiné doporučení.

Do odvolání platí provoz recepce od  8.00 - 15.00 hod.

Ordinační hodiny lékařů, pokud jste objednáni zůstávají nezměněny.
Opakovaně prosíme, aby jste každou návštěvu polikliniky zvážili a více upřednostňovali telefonické konzultace.

VSTUP DO POLIKLINIKY JE UMOŽNĚN POUZE V ROUŠCE.

Popř. použijte improvizovanou ochranu, šátek apod., zakryjte si ústa a nos.

Před recepcí na zdi je dávkovač dezinfekce na ruce, prosíme o jeho použití při vstupu.

V případě, že na sobě pozorujete příznaky onemocnění:

Zůstaňte doma, zrušte plánovanou návštěvu u lékaře
telefonicky, sms či emailem, zamezíte tím možnosti šíření nákazy.
Než navštívíte svého praktického lékaře, nejdříve mu zavolejte.

Nutná léčiva/recepty – zajistíme zasláním ereceptu.
Vyžádání ereceptu můžete provést emailem, telefonicky či sms.
Uvádějte prosím – jméno, příjmení, rok narození a jméno lékaře/odbornost,název léku, počet balení a dávkování.

V našem zdravotnickém zařízení se testy na Koronavirus neprovádějí.

Děkujeme Vám za ohleduplnost k ostatním osobám, jde o zdraví nás všech.

Prosíme o respektování tohoto nařízení.

Jedná se o ochranu zdraví nás všech.

Praktický lékař - aktuální informace

Pokračuje omezený ordinační provoz, úterní a čtvrteční ordinační hodiny do odvolání zrušeny. Akutní pacienty ošetřujeme pouze první dvě ordinační hodiny. Email na lékaře (pouze ohledně léčby): doktor@aambulance.cz  Detailně po rozkliknutí.
Děkujeme vám, že respektujete omezení provozu naší ordinace v Dolních Břežanech, vyplývající z karanténních a protiepidemických opatření. Pokračujeme v redukovaném provozu každý den  8-12, úterní a čtvrteční ordinační hodiny do odvolání zrušeny. Nadále prosím používejte email a telefony. V provozu je nová emailová adresa - doktor@aambulance.cz , kam můžete psát přímo lékaři. Na tuto adresu  směřujte  výhradně dotazy ohledně léčby či zdravotního stavu. S požadavky na recepty, neschopenku, výpisy a objednání se nadále obracejte na sestřičku na adrese brezany@aambulance.cz nebo janskeho@aambulance.cz (Stodůlky)

Souhrn aktualit v souvislosti s Covid19/SARS2 (detailně níže)
1) Pokud jste byli v kontaktu s Covid19 pozitivním pacientem, zavolejte nám, zařídíme karanténu
2) Nově můžeme vystavit žádanku na testování Covid19 i pacientům, kteří nebyli v cizině. Od příštího týdne (po 1/4/2020) bychom měli obdržet testy na provádění vyšetření na poliklinice. Sledujte náš web, oznámíme až je obdržíme
3) Vyhněte se používání ibuprofenu (Ibalgin, Brufen, Modafen) , který může zvyšovat náchylnost plicní tkáně k virové infekci. Raději používejte Paracetamol.
4) Pokud používáte na tlak léky z kategorie ACEI nebo sartanů, poraďte se s lékařem na emailu doktor@aambulance.cz . Výzva platí jen pro naše pacienty.
5) Nitrožilní aplikace vysokých dávek vitaminu C má nejen preventivní efekt, ale představuje patrně i vhodnou léčbu pacientů s Covid19 pozitivním nálezem
6) Nadále noste na veřejnosti a v obchodech roušky. Pokud budete sami v přírodě je vhodné je naopak sundat a vydýchat se
7) Od pondělí 30/3/20 opět spustíme v Dolních Břežanech internetové objednávání. Pokud nemáte přístupové údaje vyžádejte si je u sestřičky emailem: brezany@aambulance,cz
Přejeme vám pevné zdraví
Kolektiv Aesculap Ambulance sro

ORL- do odvolání NEORDINUJE

ORL - do odvolání NEORDINUJE

Veškeré informace ohledně zajištění náhradního provozu na www.usni.cz .

Lékárna - zkrácení otevírací doby

Do odvolání platí otevírací doby lékárny

Dr.Max Dolní Břežany :

PO - PÁ  8.00 - 12.00 , 12:30 - 15.00

SO + NE + Svátky  - zavřeno

RHB - do odvolání ZAVŘENO

Vážení klienti,

RHB je do odvolání ZAVŘENÁ.

Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-18