Praktický lékař - Nová ordinace, zahájení očkování

Nová ordinace praktického lékaře, zahájení očkování
Od úterý 6/4/21 najdete ordinaci praktického lékařství, interny a kardiologie v nových prostorách polikliniky. Najdete nás na stejném patře, ale nad lékárnou. Nově máme k dispozici oddělenou ordinaci pro praktického lékaře a zvlášť pro internu a kardiologii. O postupném navyšování ordinačních hodin vás budeme průběžně informovat.
Obdrželi jsme první zásilku očkovací látky proti koronaviru a zahajujeme očkování v prostorách naší ordinace. Jedná se o vakcinu společnosti AstraZeneca, jinou vakcinu patrně do ordinace nedostaneme. Máme zatím jen omezené množství látky a pacienty si budeme zvát postupně. Máte-li o očkování v naší ordinaci zájem a dosud jste se neregistrovali, napište email na brezany@aambulance.cz. V současné době je možné očkovat osoby nad 70 let a nebo chronicky nemocné.

6.4.2021