Praktický lékař - září 2020

Vážené dámy, vážení pánové,

Vzhledem k rapidnímu nárůstu onemocnění koronarovirem jsme nuceni v Dolních Břežanech omezit ordinační hodiny a odložit preventivní prohlídky.

V úterý 15/9 a čtvrtek 17/9 bude dopoledne (8-12) přítomna samotná sestřička bez lékaře. MUDr. Potužník v době 14-18/9 neordinuje, MUDr. Matoušková bude místo úterý 15/9 ve středu 16/9.
Odpolední ordinační hodiny MUDr. Drouotové beze změny. V pondělí 15/9 odpolední cévní vyšetření pro objednané u MUDr. Šmírové beze změn.

Máte-li zvýšenou teplotu, na polikliniku nechoďte. Zavolejte nám nebo napište email na brezany@aambulance.cz a my se Vám ozveme.
Na recepci bude každému příchozímu změřena teplota a bude-li vyšší, nebude pacientovi umožněn vstup do čekárny. Opatření provádíme v zájmu našich pacientů, tedy Vás, tak mějte laskavě pochopení.
Provádíme očkování proti chřipce
Přišla nám první dodávka vakcíny proti chřipce. Pokud jste zapsáni v pořadníku, dostavte se v úterý 15/9 8-12 nebo čtvrtek 17/9 8-12 k očkování.

Do konce září zastavujeme objednávání preventivních, vstupních a pracovních prohlídek.

Přejeme pevné zdraví

kolektiv Aesculap Ambulance s.r.o.

3.9.2020