Praktický lékař pro dospělé

Aktuální ordinační hodiny na: www.aambulance.cz

Telefon: +420 777 297 887

Email: brezany(zavináč)aambulance.cz

Lékaři:

  • MUDr. Petr Potužník
  • MUDr. Anna Matoušková
  • MUDr. Hana Ziková
Ordinační hodiny: od 4/2021
Pondělí
MUDr. Matoušková

08:00-9:00
akutní

9:00-13:00
objednaní

MUDr. Potužník
KARDIOLOGIE

10:00-13:00
objednaní
Úterý

MUDr. Ziková

08:00-9:00
akutní

9:00-13:30
objednaní

   
Středa
MUDr. Matoušková

08:00-9:00
akutní

9:00-13:00
objednaní

MUDr. Potužník
ECHO/CÉVNÍ
09:00-13:00
objednaní
Čtvrtek
MUDr. Potužník
MUDr. Ziková

08:00-9:00
akutní

9:00-13:30
objednaní

MUDr. Potužník

dle aktu. ord. hod. dle
webu www.aambulance.cz

09:00-13:00

objednaní
15:00-17:00
objednaní

Pátek

MUDr. Matoušková
 

08:00-9:00
akutní

9:00-13:00
objednaní

   

 

Každý den je první ordinační hodina vyhrazena pro akutně nemocné. Na tuto dobu se NELZE OBJEDNAT.

Telefonicky se můžete objednat v době 10 -13 hod. na telefonním čísle ordinace 777 297 887.

Pokud vyšetřujeme, nemůžeme na telefon reagovat. Nebo můžete poslat email brezany(zavináč)aambulance.cz.

Anebo využít možnost internetového objednávání, kde na emailu brezany(zavináč)aambulance.cz získáte přístupové údaje. 

Od 1.4.2022 platný nový ceník výkonů

mudr. potuznik

MUDr. Petr Potužník

Promoval na Fakultě všeobecného lékařství v Praze v roce 1993. Pracoval ve FN Motol, nejprve na Interní a kardiologické klinice a od roku 2002 na Urgentním příjmu dospělých. Atestoval z vnitřního lékařství má aprobaci pro obory praktické všeobecné lékařství a interní medicína. Zabývá se klinickým výzkumem, absolvoval pracovní pobyty ve Švýcarsku a v USA, přednáší na odborných kongresech.

Ordinace č. 32

Snažíme se, abyste na vyšetření v naší ordinaci nemuseli dlouho čekat, a tak nabízíme možnost objednání telefonicky a přes internet. Doporučujeme této možnosti využít. Opakovaně se stává, že se střídají časy, kdy je čekárna zcela prázdná s hodinami, kdy je téměř plná. I objednaný pacient může samozřejmě nějakou dobu čekat: Není totiž možné dopředu určit počet akutních nemocných nebo stanovit jak dlouho bude konkretní ošetření trvat. Ale jistě všichni pochopí, že pacienty s akutním ohrožením zdraví nebo života není možné nechat čekat. Klienty naší ordinace ošetřujeme podle následujích priorit: 1) Akutně nemocní 2) Objednaní 3) Podle času příchodu. Pořadí pacientů určuje lékař nebo sestra.

Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že se náš team rozrostl o  zdravotní sestřičku Pavlu Chmárovou, kterou tímto vítáme do našeho kolektivu. Díky tomu dokážeme nově nabídnout i podávání infuzí v domácím prostředí. Jedna ze sestřiček je tedy schopna v případě zájmu navštívit pacienta v místě jeho bydliště nebo kanceláře a podávat infuzi v pohodlí jeho domova. Jedná se o nadstandartní výkon, který pojištovna nehradí, a který je zpoplatněn částkou 2,000 Kč.

Poskytujeme služby v odbornostech praktický lékař pro dospělé (001), vnitřní lékařství (101) a kardiologie (107). Zvládáme výkony od běžných prohlídek po specializovaná vyšetření srdce a cév. V naší péči máme pacienty s ischemickou chorobou srdeční, hypertenzí, diabetiky II.typu a pacienty s poruchami funkce štítné žlázy.Ordinace je vybavena moderními diagnostickými přístroji, ekg, echokardiografií, tlakovým a ekg Holterem, spirometrií, zatěžovým ekg testem (ergometrií) a krevním analyzátorem umožňující okamžité stanoveni CRP, INR a glykosylovaného hemoglobinu.

Žádáme Vás abyste nadále respektovali rozdělení na akutní a objednané pacienty. Po ukončení hodin vyhrazených pro akutní pacienty prostory dezinfikujeme a budeme ošetřovat jen objednané NEINFEKČNÍ pacienty. Máme ve své péči onkologické pacienty a nemocné po transplantacích orgánů, pro které představuje infekce Covid19 smrtelné nebezpečí, takže naše opatření laskavě dodržujte.

Využívejte možnosti internetového objednávání a předpisu léků. Přístupové údaje si můžete vyžádat u sestřičky na adrese brezany@aambulance.cz

Nadále dodržujte preventivní opatření nařízená v rámci prevence Covid19 – noste roušky a dodržujte rozestupy 2m. Při naplnění kapacity čekárny (max 3 osoby)se přihlašte jen kartičkou pojišťovny do čekárnového systemu a počkejte v chodbě nebo na schodech.

V případě zájmu o vycestování do zahraničí Vám můžeme provést test na protilátky (americká výroba) a vystavit potvrzení v českém a anglickém jazyce. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou a je zpoplatněno částkou 1.500 Kč. (Nejedná se o čínské rychlo-testy určené na ukončování karantény.)

 

Nová ordinace praktického lékaře

Od úterý 6/4/21 najdete ordinaci praktického lékařství, interny a kardiologie v nových prostorách polikliniky. Najdete nás na stejném patře, ale nad lékárnou. Nově máme k dispozici oddělenou ordinaci pro praktického lékaře a zvlášť pro internu a kardiologii. O postupném navyšování ordinačních hodin vás budeme průběžně informovat.

 

Aktuality 3.8.2022

Vážení klienti,

pokud jdete k PL v době ordinačních hodin pro nemocné, žádáme o nasazení respirátoru FFP2, jak v čekárně, tak v ordinaci.

Děkujeme za pochopení.

 

Dokumenty ke stažení:

Kontakty

Poliklinika Dolní Břežany

Dělnická 120
252 41 Dolní Břežany

Jen 20 minut od METRA C Kačerov

Informace k jednotlivým ordinacím naleznete zde.

Recepce

 

CALL CENTRUM

+420

800 111 130

recepce(zavináč)poliklinikabrezany.cz

Call centrum není pro volání a objednávání do těchto ordinací:

PL -  Dr.Potužník, KARDIOLOGIE

PLDD - Dr. Nováková, Dr. Zárubová

ORL, OČNÍ, ZUBNÍ, DENTÁLNÍ HYGIENA

zde kontakty do jednotlivých ordinací.

 

mapa polikliniky